AĞ ANALİZİ VE DANIŞMANLIĞI

Pazarlamanın ve satış işlemlerinin daha güçlü şekilde yönetilebilmesi için ağ analizini yapmak çok değerlidir. Firmalar ya da kişiler, hedef kitlelerine yönlendirmek istedikleri ürün ve hizmetleri tanımlarken, mevcut ağ tanımlamasını çok iyi yapması ve bunun üzerinden profesyonel değerlendirme yapması gerekir. Lobi faaliyetlerinden tutun da bireysel hizmet ağlarına, sosyal ağlardan tutun da kamu ağına değin tüm aşamalarda profesyonel yaklaşımlara Pikan Teknoloji ile çözümler geliştirebilirsiniz.

Ağ analizi sayesinde, ziyaretçi ve müşteri sadakatini ölçebilir, müşteri profillerini genelleyebilir, strateji geliştirebilir ve kampanyaların düzeyini belirleyebilirsiniz. Kısacası ürün ve hizmetinizin daha güçlü bir şekilde aktarımını yapabilmek için ağ analizi ve danışmanlığı, size çok güçlü avantajlar sağlayabilir.

Ağ analizi ile birlikte, veri analizi de verdiğimiz hizmetlerdendir. Bu sayede hangi verinin ne şekilde işlendiğini değerlendirebilir ve buna bağlı çözümler geliştirebilirsiniz. Yerel veya küresel ağ analizleri yaptırırken Pikan Teknolojinin size sunduğu çözümler, her zaman işe yarar ve en iyi verimi almanızı sağlar. Siz de ağ analizi yaptırmak ve bu noktada danışmanlık almak istiyorsanız, lütfen yönergeleri takip ediniz.