DLP

İşletmelerin daha fazla hedef kitleye hitap etmek ve ürün ya da hizmetlerini çok daha fazla kişiye ulaştırmak için bilişim araçlarını daha fazla kullanmaya başladığı bir dönemdeyiz. Yalnız bu da beraberinde bazı sorunları getiriyor. Bunlardan biri de siber güvenlik sorunları ve siber güvenlik açıklarıdır. Bu siber güvenlik açıklarının başında da DLP olarak bilinen Data Loss Prevention yani Veri Kaybı gelmektedir. İşte veri kaybı sızıntılarının önlenmesi amacı ile Pikan Teknoloji size en etkili çözümleri sunmayı hedefliyor.

Veri kaybı, işletmelerin ve şahısların ciddi sorunlarla karşılaşmasına neden olabilir. Bu veri kayıpları sonucunda telafisi çok zor durumlar ile karşılaşan işletmelere baktığımızda, alternatif çözümleri devreye soktuklarını görüyoruz. Ancak bunun için alternatif çözümler yerine Pikan Teknoloji tarafından sağlanan çözümler ile en iyi sonucu alabileceğiniz belirtmek isteriz. Bu sayede hem maliyetlerle karşılaşmak zorunda kalmayacak hem de verilerinizin sızdırılması tehlikesini ortadan kaldırmış olacaksınız.

Saldırıların kaynağı ve çözümü için en etkili yöntemleri sunan Pikan Teknoloji, size işletmenizin korunması için en güçlü çözümleri takip etme fırsatı veriyor.