Hakkımızda

About
//www.pikanteknoloji.com.tr/wp-content/uploads/2018/12/team_member_2.jpg

Akılcı Çözümler Üretir...

    Teknoloji sektöründe yılların vermiş olduğu tecrübenin harmanlanması ile 2017 yılında faaliyete başlayan Pikan Teknoloji Ve Proje Yönetimi A.Ş., sektörde müşterilerine etkin ve akılcı çözümler üretmek üzere hizmet vermeye başlamıştır.

    Kuruluş gayesinde müşterilerine maksimum fayda minimum maliyet ilkesi ile müşteriye özel ayrıcalıklı çalışma sistemini geliştiren Pikan Teknoloji, çözüm ortağı olduğumuz tüm müşterilerimize uygulanan bu sistem ile kurumların teknoloji ihtiyaçlarını marka bağımsız, kuruma özel çözümler üreterek sunmaktadır. Ayrıcalıklı çalışma sistemi sayesinde hizmet verdiğimiz kurumlar Pikan Teknoloji 'nin tüm bilgi ve tecrübesini kendi bünyelerinde hissetmektedir.

Pikan Teknoloji, “Akılcı Çözümler Üretir…” sloganı ile başlamış olduğu ticari hayatına, çalıştığı tüm kurumların teknoloji ile ilgili ihtiyaçlarını 360 derece karşılamak üzere, kendi bünyesinde bulunan alanında uzman personeli ve çözüm ortakları ile sağlamaktadır.

    Teknoloji alanında tüm sertifikalara sahip uzman ve dinamik ekibi ile mutlu müşteri portföyüne her geçen gün yenilerini eklemektedir.

Services
2999
SERTIFIKALI UZMANLAR
Aramalarınız anında bir profesyonel tarafından karşılanıp, hızlıca konunun uzmanı tarafından destek almaya başlayacaksınız
3000
YÜZ YÜZE YOL HARITASI
Biz, sizinle her konuda ilgilenmesi için alanında uzman müşteri temsilcisi atayacağız.Böylece her türlü stratejik yardımı alacaksınız.
3001
MÜŞTERI HIZMETLERI
Teknoloji konusunda donanımlıyız, fakat asıl amacımız işlerinizin sorunsuz ve verim bir biçimde yürümesini sağlamaktır.
3002
%100 MEMNUNIYET
Size sunduğumuz hizmetlerde %100 memnuniyeti hak ediyorsunuz.Sizlerin memnuniyeti için çalışacağımıza emin olabilirsiniz.
3003
GLOBAL ORTAKLIKLAR
Birçok üreticinin global ortağıyız.Böylece en iyi desteği sağlamaktayız.
3004
KATMA DEĞERLER
Problemin oluşmasını beklemeyiz, Periyodik test ve kontroller ile her zaman erişilebilir olmanızı sağlarız.