KABLOLU AĞLAR

Kablolu ağ güvenliği, son zamanlarda veri güvenliğinin sağlanması için çok daha dikkat edilmesi gereken bir noktaya gelmiştir. Pikan Tekonoloji olarak bunun farkındayız ve size en iyi çözümleri sağlamayı amaçlıyoruz. Yönlendirme ve güvenlik duvarı açıklarından, verilerin işlemesine değin tüm testleri yaparak geniş bir çerçevede çözüm sunmayı amaçladığımız kablolu ağ çözümlerinde, ofis ve iş yerlerinizdeki verimi daha da arttırabilecek ve profesyonel iş olanaklarını deneyimleyeceksiniz.

Öncelikle sistem üzerinden yönlendirme seviyelerinizi test edecek ve daha sonra arabirim, Ethernet, IP statiği, kaynak ve hedef NAT gibi kombinasyonlar ile uyumunu değerlendireceğiz. Daha sonra genel bir çözüm ve değerlendirme yaparak size sunacağız. Arzu ettiğiniz profesyonel çözümleri tercih ettikten sonra, artık hizmet sağlamaya başlayacağız. Pikanteknoloji olarak iş ortaklarımızın her türlü veri güvenliği ve verimli çalışma olanaklarını göz önünde bulunduruyor ve en mükemmel hizmeti sunmayı amaçlıyoruz.

Pikan Tekonoloji olarak, size sunacağımız kablolu ağ hizmetlerimiz sonrasında, ağınızı dilediğiniz zaman istediğiniz şekilde tasarlayabileceğiniz özgür ortamı da sağlamış olacağız. Aynı zamanda periyodik değerlendirme ve testleri de yaparak en iyi hizmeti vermeye çalışacağız.