LOG – İZLEME

Kayıt ya da kütük defteri olarak bilinen Log Defteri, herhangi bir donanım üzerinde yapılan yazılımsal işlemlerdir. Bu işlemler, sistemin beynini doğrudan etkileyebileceği gibi sadece hedef uygulama, uygulama partilerini veya yazılımları etkileyebilir. İşte bu da, kimi zaman işletmeler için çok büyük maddi zararlara neden olabilir. Kayıt defterlerinde yolunda gitmeyen durumlar, kimi zaman sistemin geriye dönük bir daha kullanılamamasına neden olabilir. Pikan Teknoloji ile log geçmişinizi ve izlemesini profesyonel bir şekilde takip edebilir ve en iyi çözümleri kullanabilirsiniz.

Log kayıtları, herhangi bir sızıntı, güvenlik açığı, bilişim casusluğu, virüs tehdidi, uygulamaların işleyişlerindeki hatalar ve çok daha fazlası için ipuçları verebilir. İşte bu ipuçlarını Pikan Teknoloji sayesinde profesyonel bir şekilde takip edebilir ve çözümleri hemen uygulamaya aşabilirsiniz.

Log İzleme geçmişi sayesinde, yolunda gitmeyen durumların analizini yapabilir, sistemsel sorunların çözümünü ortaya koyabilir ve anlık müdahale yöntemleri için en doğru çözümü uygulayabilirsiniz. Bunun için Pikan Teknoloji çözümleri sizin için en mükemmel tercih olacaktır. Lütfen iletişime geçiniz.