MİCROSOFT İŞ ÇÖZÜMLERİ

Microsoft iş çözümleri adı altında başta lisanslama ve yedekleme olmak üzere Microsoft iş ortaklığının tüm avantajlarını sizlere sunduğumuz bu hizmetimizde, projelendirmeden tutun da kurulum aşamasına değin tüm noktalarda birlikte hareket etmeyi amaçlıyoruz. Satış öncesinde ve sonrasında ihtiyaç duyacağınız tüm teknik destek hizmetlerini de sizlere sunmayı hedefliyoruz.

Başarılı organizasyonların ortak noktaları, çalışanlarının doğru teknoloji ile donatılıyor olmasıdır. Organizasyonel hedefleri sonuçlandırmak, çözümleri sunmak ve yedeklemeden tutun da veri tabanı entegrasyonuna değin tüm hizmetleri sunmak üzere Pikan Teknoloji’yi seçmeniz için onlarca neden var. Microsoft Message Product, Microsoft Hardware Administration, Database Integration, Microsoft Operating Systems, Microsoft Hyper-V ve IT Technologies çözümleri için lütfen teknik destek alınız ve firmanızın marka bilinirliğini arttırmanın en doğru yöntemlerini bizimle takip ediniz.

Pikan Teknoloji olarak Microsoft iş çözümleri ile iş ve ofisiniz için gereken veri analizlerini ve donanımsal/yazılımsal çözümleri sağlıyoruz. Bütçe, yetenek yönetimi ve maliyetlendirme için GP, NAV, SharePoint, CRM, 365, Office 365, Azure ve SQL PLUS tarafından desteklenen eklentiler için eksiksiz destek, kurulum, eğitim, yükseltme ve entegrasyon uzmanlığı sunuyoruz.