MICROSOFT OFFICE 365

Verilerinizin paylaşımı, Office programlarının oluşturulması ve güvenli ortamlarda saklanması, sohbet geçmişinizin saklanması, dosya paylaşımlarının etkin şekilde oluşturulması ve müşterilere aktarılması gibi onlarca alanda en iyi hizmeti alabileceğiniz Microsoft Office 365 hizmetini Pikan Teknoloji farkı ile deneyimlemeye hazır mısınız? Tüm cihazlarınızda yüzlerce GB’lık veri depolanmasını sağlayabileceğiniz bulut sisteminden tutun da verilerinize anlık erişim imkanına değin tüm hizmetleri profesyonel iş arkadaşlarımız tarafından alabilirsiniz. Dosya paylaşımını yaparken, verilerinizin tam ve eksiksiz bir şekilde gitmesinin yanında, hızlı bir şekilde de gitmesini istiyorsanız, Pikan Teknoloji çözümlerini deneyimleyebilirsiniz.

Verilerinizin eksiksiz ve hızlı bir şekilde paylaşımının yanında güvenli bir şekilde de aktarılması son derece önemlidir. Kimi zaman hayati paylaşımlar yüzünden çok büyük sorunlar ortaya çıkabilmekte ve bu da markaların imajına zarar verebilmektedir. İşte bu yüzden tüm bu sorunların çözümü ve alternatifleri için sizi Pikan Teknoloji çözümlerine davet ediyoruz.

İşlerinizi tek bir komuttan yönlendirebileceğiniz bu hizmetimiz sayesinde OneDrive da dahil olmak üzere gereken tüm platformları sınırsız bir şekilde kullanabilirsiniz.