SUNUCU VE VERİ DEPOLAMA

Verilerin depolanması ve sunucu desteği, güçlü bir markanın sahip olması gereken önemli dijital desteklerden biridir. Verilerin saklanması ve istendiği zaman kullanıma uygun hale getirilmesi için, Pikan Teknoloji olarak size en iyi çözümleri sunuyoruz. SCSI türü kartların yanı sıra SAS türü kartlarını da kullandığımız sunucularımız sayesinde, artık saklanmasını arzu ettiğiniz verileriniz güvenli ve güvenilir bir şekilde depolanabilecek. Kurumsal bir marka oluşturmak için siz de bu çözüm yönteminden faydalanabilir ve maliyetleri en düşük düzeye indirgeyebilirsiniz.

Pikan Teknoloji olarak sadece verilerin depolanmasını ve bir sürücü desteği sunmanın yanında, verilere kolay ve hızlı bir şekilde ulaşma desteğine de önem vermekteyiz. İş gücü kayıplarının ve maliyetlerin yükselmesinin bu şekilde önüne geçilmesini hedefleyen kuruluşumuz, bu bağlamda ihtiyacınız olan tüm desteği size sunar. Ürün performanslarınızı maksimum düzeye çıkaracak ve atıl kapasiteyi de minimum düzeye indirmenizi sağlamaya çalışıyoruz.

Sanal sunucularımız, sizi asla hayal kırıklığına uğratmaz. Anlık sorunların çözümü için yedek sunucularımız devreye girer ve verilerinizin güvenliği de dahil hiçbir sanal problem ile karşılaşmamanız sağlanır.