YAPISAL KABLOLAMA

Yapısal kablolandırma, bilişim ve iletişim adına kullanılan bağlantıların, düzenli ve projelendirilebilir şekilde yapılmasını sağlayan alt yapı çalışmalarıdır. Gerekmesi durumunda bu alt yapı daha da genişletilebilir ve tüm iş yeri için komple aktif hale getirilebilir. Tabii ki bunun sağlanmasında, veri kaybının önlenmesi ve güvenlik açıklarının ortadan kaldırılması son derece önemlidir. Bundan dolayı profesyonel çözümlere başvurulmalı. Pikan Teknoloji bu bağlamda sizin için en mükemmel çözümleri sağlayarak, iş yerinizin bilişim ve iletişim alt yapısını sağlıyor ve sizin için en doğru hizmeti veriyor.

Zayıf ve orta akım bağlantılarını en doğru şekilde yapan ve akıllı ev sistemlerinden tutun da kamera güvenlik sistemlerine, rack cabinet sisteminden acil müdahale ve yangın alarmı sistemlerine değin tüm aşamalarda sizin için en doğru çözümleri sunuyoruz. Veri bağlantısı, data ve ses hizmetleri için de Pikan Teknoloji her zaman en profesyonel çözümleri ortaya koyuyor.

Pikan Teknoloji ile ihtiyacınız olan tüm yapısal kablolama sistemlerini bilgisayar ve çevre bilimlerini devreye sokarak kullanabilirsiniz. Lütfen iletişime geçiniz.